AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Máte problém s přemístěním? Půjčte si dodávku

Ano, sice se to někomu možná nemusí zdát, ale je to tak. Dodávka se dá pronajmout nebo zapůjčit například u firmy půjčovna dodávek Praha. Není nic snadnějšího. Tahle společnost si dává záležet na potřebách zákazníka a je vcelku jedno, jestli se jedná o firmu nebo o nepodnikajícího klienta. Jejich vozový park je velmi dobře vybavený, takže si zákazníci mohou vybrat dodávku, jaká se jim líbí, ovšem takovou, jakou potřebují, co se týká velikosti a potřeb. Jejich cena je také více než solidní, takže by se to každému mělo vyplatit. Nejnižší cena je 350 Kč.

Co je potřeba

Když si zákazník přijde zapůjčit dodávku, tak si firma musí zjistit a ověřit několik věcí. Hlavně je nutné mít občanský a řidičský průkaz. Pokud člověk nemá řidičák, musí si najít někoho, kdo ho vlastní, bez tohoto totiž firma dodávku půjčit nemůže. K řízení těchto dodávek stačí takový řidičský průkaz, jako u klasického auta, takže skupina B. Velkou výhodou je také to, že po dobu zapůjčení dodávky, si zákazník může ve firmě nechat svoje auto, kterým přijel.

Nutné podmínky

Občanský a řidičský průkaz není všechno, co je nutností. Řidič také musí mít praxi v řízení minimálně dva roky. Pokud je zákazník podnikatel, musí doložit živnostenský list a výpis z trestního rejstříku, pokud je to právnická osoba. Dále je zapotřebí finanční hotovost jako vratnou kauci a zákazník musí uhradit nájemné v plné výši podle smlouvy.

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2020 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři