AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Máte problém s turbodmychadlem?

Trápí vás rozbité turbodmychadlo?
Nezoufejte, v České republice existuje specializovaná společnost TurboCar, s.r.o. již od roku 1996, která zabezpečuje celkové opravy, prodej a servis turbodmychadel, a to pro veškeré typy vozidel a strojů – osobní, nákladní, drážní, zemědělský, ale i samozřejmě stavební. Od roku 2003 získala společnost oprávnění pro kompletní servis turbodmychadel První brněnské strojírny Velká Bíteš a.s.

Kvalita a pečlivost u turbodmychadel hraje důležitou roli

Vysoké kvality a pečlivosti dosahují turbodmychadla použitím originálních a kvalitních dílů. Kvalitní a rychlé služby jsou za to oceňovány nejen na území Česka, ale i za hranicemi. Několikaletá praxe v oblasti servisu turbodmychadel přinesla firmě renomé a zařadila ji mezi evropskou špičku v tomto oboru. Mezi komplexní služby TurboCar, s.r.o. patří opravy a repasování všech typů turbodmychadel, jejich nový prodej na většinu typu vozů.
 

Kde nás najdete?

Firma sídlí u dálnice D1 – Exit 162 Velká Bíteš. Naleznete ji ihned u sjezdu z dálnice u průmyslové zóny. Budovu firmy zahlédnete již z dálnice. Máte-li problém s Vaším autem, strojem, navštivte nás. Nabízíme poradenství a prohlédnutí turbodmychadla samozřejmě zdarma.

 

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2020 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři