AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Levné DPF filtry

Konečně jsou na trhu i levné DPF filtry. Pokud se vám na vozidle pokazil filtr pevných částic nemusíte zoufat. Konečně jsou na trhu prodejci, který prodávají kvalitní certifikované DPF filtry s cenou výrazně nižší než cena originálu.

 

Nový DPF filtr od prodejce automobilu stojí cca 35 000 – 150 000 Kč. Právě fakt, že nejednou není jiná možnost než koupě originálu automobilky zneužívají. Prodávají své originální DPF filtry za astronomické částky. Pro příklad na vozidlo Fiat Sedici/Suzuki SX4 stojí filtr od výrobce automobilu cca 3500 EUR. Cena takového ojetého vozu je nejednou 90 000 150 000 Kč. Čili cena nového filtru výrazně atakuje cenu ojetého vozidla.

Naštěstí zkažený DPF filtr nemusí hned znamenat krach pro majitele vozidla. Na trhu jsou i druho výrobci, který se zabývají výrobou filtrů pevných částic. Jsou to obvykle firmy, které vyrábějí výfuky i katalyzátory. Jejich ceny jsou v porovnání s cenou originálu opravdu lidové. Ceny se pohybují v rozmezí cca 5000 – 35 000 Kč.

Právě proto když se Vám porouchá DPF filtr netřeba zoufat. Třeba hledat vhodné řešení a poohlédnout se na internetu po prodejcích. Přehledný výběr je možné přímo podle vozidla zkontrolovat např. na stránce www.dpffap.cz

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2020 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři