AKCE > Sleva 10% při zakoupení VOUCHERU < AKCE

Články autopůjčovny Travelcar - půjčovna autLevné DPF filtry

Konečně jsou na trhu i levné DPF filtry. Pokud se vám na vozidle pokazil filtr pevných částic nemusíte zoufat. Konečně jsou na trhu prodejci, který prodávají kvalitní certifikované DPF filtry s cenou výrazně nižší než cena originálu.

Montáž 2DIN autorádia do Ford Transit

  Oblíbený dodávkový automobil, který mnoho lidí obdivuje hlavně pro jeho celkovou praktičnost. I v něm si pochopitelně budete moci vychutnat zážitek z kvalitního poslechu hudby.

Máte problém s přemístěním? Půjčte si dodávku

Ano, sice se to někomu možná nemusí zdát, ale je to tak. Dodávka se dá pronajmout nebo zapůjčit například u firmy půjčovna dodávek Praha. Není nic snadnějšího. Tahle společnost si dává záležet na potřebách zákazníka a je vcelku jedno, jestli se jedná o firmu nebo o nepodnikajícího klienta.

Jak zabezpečit váš automobil? Spolehlivým autoalarmem!

Ne každý z nás má možnost parkovat své auto v dobře uzamčené a bezpečné garáži. Navíc při výletech, cestování do práce či za nákupy stejně své auto musíte svěřit osudu veřejných a více či méně hlídaných parkovišť.

Opravy laku a alu kol disků Praha

Paint Fix Pro Praha využívá speciální postupy k opravě menších a středně velkých poškození laku, a to bez nutnosti výměny dílu nebo při opravách velkých ploch na automobilu. Tato služba zákazníkům šetří v drtivé většině mnoho času i peněz, jelikož oprava laku auta Praha je většinou hotova během pár hodin (1-3 hodiny), což znamená, že můžete ráno přistavit auto a při polední pauze si jej vyzvednout.

Ucpal se vám filtr pevných částic?

Pokud se vám ucpal filtr pevných částic, tak už nemusíte truchlit nad tím, že vás to zruinuje. Donedávna byla totiž jedinou možností koupě originálu přímo od výrobce automobilu. Tyto filtry však stojí cca 30 000 - 150 000 Kč.

Vstřikovací čerpadla a vstřikovací trysky

Všechny moderní naftové vozy jsou vybaveny hi-tec komponentami na vstřikovací paliva do palivové soustavy motorového vozidla. Je tomu tak hlavně kvůli emisním limitům jakož i kvůli snaze výrobců vytěžit z co nejmenšího objemu motoru co nejvyšší výkon.

Vybavení dílen, dílenské vestavby do aut

Vybavujete dílnu, dílenské pracoviště nebo servisní vozidlo? Poptáváte kvalitní dílenský nábytek, dílenské vestavby do aut? Seznamte se s nabídkou firmy LOGiMAN s.r.o.. Dílenské pracovní stoly a ponky nabízíme v mnoha variantách, součástí sortimentu jsou také nejrůznější komponenty pracovních stolů, kontejnery a další doplňkové příslušenství, včetně energokanálů, rozvodů a osvětlovacích těles.

GPS sledování a monitoring vozidel

Společnost ORBCOMM CZECH REPUBLIC, s.r.o. se zabývá již od roku 1999 dodávkami zařízení pro sledování a monitoring vozidel. Jednoznačným cílem a předmětem firmy je zajistit zákazníkům informace, díky nimž se mohou rychle orientovat a přijímat efektivní rozhodnutí.
Zobrazit vše

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha

Zajímavosti

Nabourali Vám auto? Autopůjčovna Vám poskytne náhradní vůz zdarma!

V případě potřeby Vám půjčíme auto i s řidičem!

Autopůjčovna zajistí přepravu osob v regionu Praha i po celé EU.

Autopůjčovna Praha se zaměřuje jak na samotné město Praha, tak i na celou ČR.

Nabízíme pouze vozidla, která jsou pečlivě servisována a plně pojištěna.


Sledujte naši autopůjčovnu Praha na Facebooku!

Copyright © 2024 Autopůjčovna Travelcar.cz, půjčovna aut | Partneři | Další partneři